Новини
  • Реєстрація

Ми знаємо історію, шануємо своїх Героїв та любимо мандрувати! Тому приготували для вас круту пригоду вже цієї осені – Стежками УПА – змагання з мандрівництва, які пройдуть 19-20 жовтня на Волині.


Read more...

Наша команда - СРІБНИЙ призер Чемпіонату України! Лише 3 бали не вистачило стати чемпіоном.
Величезна подяка учасникам, які в нелегкому протистоянні виборювали очки до командного заліку, всім тренерам - за підготовку, батькам - за підтримку та переживання.
ВИ СУПЕР МОЛОДЦІ!!!

В парку культури та відпочинку імені Лесі Українки 9 жовтня відбулись обласні змагання з спортивного туризму та спортивного орієнтування "Спорт для всіх - запорука здоров'я".

Read more...

3-6 жовтня 2019 року поблизу Луцька відбулись вже традиційні Міжнародні змагання зі спортивного туризму «Волинь», організовані Український державний центр національно-патріотичного виховання та нашим Волинський обласний Центр туризму, спорту та екскурсій за сприяння Міжнародної Федерації спортивного туризму.


Read more...

Визначено переможців та призерів обласних туристських змагань серед працівників освіти.
За підсумком трьох днів змагань перемогу у групі педагогічних працівників закладівосвіти області святкувала команда м. Луцька.71183149 2501003543313551 3849212100844978176 o

Приєднуйте наші новини

Signup to hear the latest from our company by joining our newsletter program below.