Новини
  • Реєстрація
DSC 082318 лютого 2019р.
ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ПІШОХІДНОГО
ТУРИЗМУ В ЗАКРИТИХ ПРИМІЩЕННЯХ
   16-17 лютого 2019 року в загальноосвітній школі с.Раків Ліс Камінь-Каширського району відбувся відкритий Чемпіонат Волині серед юнаків з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Змагання організовані обласним Центром туризму, спорту та екскурсій за сприяння Камінь-Каширської станції юних туристів.
DSC 0535
   Спортсменів та їх наставників радо привітали начальник відділу освіти, молоді та спорту Камінь-Каширської райдержадміністраціїстрації
     Віктор Пась, директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Раків Ліс Олександр Кузьмич, які активно підтримують розвиток спортивного туризму на території свого району як серед дітей, так і серед педагогів. Завдяки принциповій позиції керівника освіти збірні команди Камінь-Каширського району кожного року в числі переможців на різноманітних обласних туристсько-спортивних змаганнях.
DSC 0541
DSC 0532
     Змагання з туризму в закритих приміщеннях в останні роки набули великої популярності в Україні. Волинський Центр туризму, спорту та екскурсій традиційно проводить їх у зимовий період в тих закладах освіти, які мають відповідні умови та спеціальне обладнання для облаштування технічних дистанцій.
   Цього року за звання Чемпіона з туризму змагались близько 50 спортсменів з міста Ковеля, Боратинської та Вишнівської громад, Ківерцівського, Маневицького та Камінь-Каширського районів.
Змагання відбувались на двох дистанціях ІІ та ІІІ класу в особистому та командному заліках. Туристська «Смуга перешкод» складалась з різних підйомів, спусків, навісних та крутопохилих переправ, траверсу умовного схилу. Долаючи дистанції, спортсмени демонстрували володіння туристськими вміннями та навичками, які набули під час навчання в туристсько-спортивних гуртках.

 

 

 

 

 

 

 

   За результатами напруженої дводенної боротьби кубок першості з пішохідного туризму здобула команда загальноосвітньої школи с.Раків Ліс Камінь-Каширського району (тренер Карпік С.М.), ІІ місце дісталося спортсменам Камінь-Каширської станції юних туристів (тренер Тищук І.С.) і ІІІ місце посіли юні туристи міста Ковеля (тренер Артемук І.М.). В особистому заліку чемпіонами і серед хлопців, і серед дівчат стали учні ЗОШ с.Раків Ліс Камінь-Каширського району – Денис Муц та Юлія Смітюх. Переможці та призери отримали грамоти управління освіти, науки та молоді, дипломи обласного Центру туризму, спорту та екскурсій, кубки та медалі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Крім того, на цих змаганнях були вручені нагороди – грамоти та кубки – командам, які посіли призові місця за підсумками обласних змагань зі спортивних туристських походів – пішохідних, водних, лижних та велосипедних у 2018 році.

 

 

  

Приєднуйте наші новини

Signup to hear the latest from our company by joining our newsletter program below.