Рейтинг користувача:  / 0

зимова першість зі спортивного туризму

         102Vidkruttya-11 січня на базі обласного Центру туризму, спорту та екскурсій «табір Сонячний» що у с.Гаразджа Луцького району, відбулася відкрита зимова Першість зі спортивного туризму серед учнівської молоді, організована управлінням освіти і науки облдержадміністрації та обласним Центром туризму, спорту та екскурсій.

У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів, 22 команди з Волинської та Рівненської областей.

На урочистому відкритті юних туристів привітав голова облдержадміністрації Борис Клімчук, який прибув не з пустими руками. Спершу губернатор подарував дітям справжній сніг, відсутність якого змусила організаторів внести корективи у проведення запланованих традиційних лижних змагань,   а потім передав директору обласного центру туризму Леоніду Толстіхіну ключі від автомобіля «Газель». Це стало справжнім різдвяним дивом, за що волинські туристи щиро подякували за такий дуже потрібний дарунок. Автомобіль такого класу дуже потрібний для проведення чисельних змагань, оздоровлення, участі збірних команд області у Всеукраїнських змаганнях. У своєму виступі Борис Петрович підкреслив важливість занять туризмом, адже це загартовує і серйозно готує до майбутнього дорослого життя. Такі діти будуть готові боротись і перемагати. Загадав як сам колись займався туризмом і орієнтуванням, ходив на лижах. А також пообіцяв, що незабаром на базі «табору Сонячний» буде чудовий центр для дітей, який буде функціонувати і взимку, і влітку.

        Начальник управління освіти і науки Олександр Хомич також побажав успішних стартів юним туристам, які не злякались погоди і прибули на змагання.

Два дні спортсмени вели напружену боротьбу за першість на різних дистанціях в особисто–командному заліку. Кращі результати на «Смузі перешкод» продемонстрували команди Рівненської області та Рожищенського району, проте у другий день волинянські команди були кращими. В загальному заліку І і ІІ місця вибороли представники Рожищенського району, ІІІ місце посіли спортсмени Ківерцівського району. Чемпіонами в особистому заліку стали – Дмитро Яма та Парасковія Зуб (Рожищенський район). В нагороду переможці та призери отримали грамоти управління освіти і науки облдержадміністрації, дипломи Центру туризму, спорту та екскурсій, кубки та медалі.        

Ольга Яцюк,

Зав. інформаційно-видавничим відділом ЦТСЕ

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < травня 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31