Рейтинг користувача:  / 2
ГіршийКращий 

10Sonyachnuy1ЛІТО – ПОРА КАНІКУЛ ТА АКТИВНОГО ВІДПОЧИНКУ

       Літо – найулюбленіша пора, яку завжди з нетерпінням чекають діти. Адже це найдовший період відпочинку, нових пригод, подорожей, знайомств. Збереження здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил шляхом організації якісного, повноцінного оздоровлення та відпочинку, створення умов для продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей є важливим напрямком державної політики на сучасному етапі. Саме такі

завдання покладаються, в першу чергу, на позашкільні та оздоровчі заклади. Значну роботу у цьому напрямку проводить Центр туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації.
      10Sonyachnuy
      Цього року літня оздоровча кампанія стартувала традиційно у червні. 
     3 червня - відкрив свої двері для дітвори позаміський табір оздоровлення та відпочинку Волинського обласного Центру туризму, спорту та екскурсій «Сонячний». На І зміну прибули 170 дітей з різних районів області, з яких 120 школярів це юні туристи-спортсмени, 35 дітей – вихованці Волинської малої академії наук, переможці та призери різних конкурсів та олімпіад, а також діти з малозабезпечених та багатодітних сімей. 
      10Sonyachnuy2 
      У рамках зміни відбудеться ІV обласний зліт-змагання з туризму серед сільських шкіл І-ІІ ст., присвячений пам’яті Ігоря Миколайовича Коротуна.
     Програма табору насичена різноманітними культурно-масовими та спортивно-туристськими заходами - спортивні змагання, веселі естафети, розважальні свята, шоу-програми, інтелектуальні та спортивні ігри, конкурси, дискотеки. Крім того, для дітей підготовлені цікаві маршрути походів, де кожен зможе випробувати себе на туристській стежині, а також набути нових вмінь та навичок на майстер-класах з орієнтування на місцевості, скелелазіння, пішохідного, водного та велосипедного туризму. Тож сумувати не буде ніхто. Кожен зможе знайти собі заняття для душі і випробувати себе у будь-якій справі. А мальовнича природа навколо табору – хвойний ліс та озеро, повноцінне збалансоване харчування будуть сприяти хорошому відпочинку та оздоровленню дітей.
Ольга ЯЦЮК,
зав. інформаційним відділом ЦТСЕ

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < червня 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30