Рейтинг користувача:  / 37
T Sonyachnuy 50
яскравий та цікавий відпочинок в мальовничому лісовому масиві на березі озера поблизу м.Луцька (с.Гаразджа, Луцький район). Табір має велику зелену територію загальною площею 9 га (з яких 2 га займає озеро). Територія табору огороджена та цілодобово охороняється.
T Sonyachnuy 40T Sonyachnuy 6

T Sonyachnuy 46T Sonyachnuy     Табір «Сонячний» - чудовий вибір для літніх канікул, розваг та відпочинку. Тут дітей доброзичливо зустріне команда активних, творчих і відповідальних педагогів, вожатих та інструкторів.
 

Розміщення.
   Одночасно табір може прийняти 200 дітей. Діти розміщуються у трьох спальних корпусах, в затишних кімнатах по 4, 6-8 та 12 чоловік. Кімнати обладнані необхідним набором меблів: ліжко, тумбочка, стіл зі стільцями, вішак. Душові та санвузли для дівчаток і хлопчиків на території табору, а також є внутрішні санвузли в двох спальних корпусах.
    T Sonyachnuy 63
T Sonyachnuy 59
T Sonyachnuy 64
Харчування - п’ятиразове: сніданок, обід, полуденок, вечеря та друга вечеря. Щодня в раціоні свіжа випічка, фрукти і овочі, соки, молочні продукти.
T Sonyachnuy 14
  T Sonyachnuy 33
  Медичне обслуговування
       У таборі є медпункт. Оздоровлення та відпочинок дітей проходить під наглядом педіатрів вищої категорії та медсестер зі стажем роботи.

Дозвілля в таборі

       У таборі створені всі умови для творчості, активного відпочинку та заняття спортом. До послуг дітей - ігрові та спортивні майданчики (два футбольних, волейбольне, баскетбольне поля), «Скеледром», «Мотузкове містечко», літня естрада, кімната творчих справ, кімната дозвілля з настільними іграми, спортивний та ігровий інвентар, велосипеди, плавзасоби: водний катамаран, човни, байдарки. Працюють різноманітні секції та гуртки. Кожна дитина зможе проявити свої здібності і талант у будь-якій справі.
T Sonyachnuy 52T Sonyachnuy 39
T Sonyachnuy 5
 T Sonyachnuy 44 T Sonyachnuy 4T Sonyachnuy 2Кожен день насичений цікавими заходами - ігри, конкурси, дискотеки, різноманітні свята, фестивалі, костюмовані вистави, спортивні та інтелектуальні змагання, а ще - купання та активний відпочинок на озері. Крім того, діти мають змогу здійснити цікаві походи та екскурсії.
T Sonyachnuy 18
T Sonyachnuy 10

T Sonyachnuy 3T Sonyachnuy 9 

T Sonyachnuy 54T Sonyachnuy 19T Sonyachnuy 25T Sonyachnuy 37T Sonyachnuy 26T Sonyachnuy 27P litn ozdorovl 7
Motyzkove mistechko
P litn ozdorovl 16
Motyzkove mistechko 10
P litn ozdorovl 18
P litn ozdorovl 21
I Zm Sonyachn 2017 9
T Sonyachnuy 8
P litn ozdorovl 19
P litn ozdorovl 22
Video v tabori

Графік змін та вартість путівок у 2018 році:
  І  зміна - 12.06. -  2.07.2018  (21 день) 
 ІІ  зміна -  5.07. - 18.07.2018  (14 днів) 
ІІІ зміна - 21.07. - 10.08.2018 (21 день) 
IIІa зміна - 4.08. - 10.08.2018 (7 днів)    
 IV зміна - 12.08. - 25.08.2018 (14 днів)  
Рейтинг користувача:  / 1
Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «табір Сонячний»
Центру туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації
     Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «табір Сонячний» Центру туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації функціонує на дитячій туристичній базі Центру туризму, спорту та екскурсій «табір Сонячний», що знаходиться в с.Гаразджа, Луцького району, в мальовничому лісовому масиві на березі озера. Природні кліматичні умови місцевості, де знаходиться табір, благодійно впливають на гарний відпочинок та оздоровлення дітей.
     Площа земельної ділянки, яку займає табір, складає 8,9 гектара (з них 2 га займає озеро) на якій розташовані стаціонарні капітальні споруди: три одноповерхові спальні корпуси, розраховані на 110 місць, їдальня, корпуси з душовими та умивальними приміщеннями, сучасний медичний пункт, клуб, свій пляж, господарські приміщення.
Діти мешкають у спальних корпусах в 3-4- та 6-місних кімнатах.
Для організації дозвілля дітей є необхідні приміщення, літня естрада, спортивний майданчик, волейбольне, баскетбольне та футбольні поля, навчально-тренувальний полігон зі спортивного туризму та спортивного орієнтування, розроблені тематичні маршрути із краєзнавства «Стежка в природу», проводяться тематичні вечори, дискотеки, огляди з використанням музичної, теле- та відеоапаратури. Табір забезпечений необхідним обладнанням, меблями, посудом, спортивним інвентарем, настільними іграми. До нього веде під'їзна дорога із твердим асфальтованим покриттям, налагоджено сполучення міським транспортом. Його працівники - досвідчений педагогічний, медичний та кваліфікований обслуговуючий персонал.
Оздоровчий профіль комплексу – профілактика та лікування щитовидної залози, загальне оздоровлення. Застосовується антиструменеве лікування, інгаляція, електрофорез, магнітотерапія, УВЧ, тубус-кварц, масаж, фітотерапія. Для виводу радіонуклідів з організму дітей широко застосовується лікувальне харчування (вживання йодованих хліба, солі, молока, мінеральної води «Йоданка» тощо).
У таборі працюють гуртки спортивного орієнтування, спортивного туризму, краєзнавства, художньої самодіяльності, спортивні секції з волейболу, футболу, баскетболу, настільного тенісу, шахів, шашок, бадмінтону тощо. Постійно проводяться спортивні змагання, ігри, конкурси. Організовуються купання дітей, походи до заказників Всеукраїнського значення, Волинського лісового селекційно-насінневого центру. Також діти мають можливість здійснити ступеневі та категорійні вело-, пішохідні та водні походи під керівництвом досвідчених інструкторів Центру туризму по Волинській, Рівненській, Львівській Тернопільській та Закарпатській областях, а також по АР Криму.
 
 
«ЮНИЙ  ТУРИСТ»
Центру туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації
      Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Юний турист» Центру туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації «Юний турист» функціонує на дитячій туристичній базі Центру туризму, спорту та екскурсій «Юний турист», що знаходиться в с.Лище, Луцького району, в мальовничому лісовому масиві. Тут чудові кліматичні умови: чисте повітря, насичене киснем та запахом хвої, захищеність від вітру, природні водоймища. Усе це сприяє ефективному оздоровленню дітей, зміцненню їхньої імунної системи, відновленню сил.
Площа земельної ділянки, яку займає табір, складає 0,71 гектара на якій розташовані стаціонарні капітальні споруди: двохповерховий спальний корпус, розрахований на 20 місць, літні будиночки, розраховані на 30 місць, їдальня і кухня, корпус з душовими та умивальними приміщеннями, господарські приміщення. 
Діти мешкають у спальному корпусі в чотирьохмісних кімнатах зі зручностями на поверсі.
Для організації дозвілля дітей є необхідні приміщення, спортивний майданчик, навчально-тренувальний полігон зі спортивного туризму та спортивного орієнтування, розроблені тематичні маршрути із краєзнавства «Стежка в природу», проводяться тематичні вечори, дискотеки, огляди з використанням музичної, теле- та відеоапаратури. Табір забезпечений необхідним обладнанням, меблями, посудом, спортивним інвентарем, настільними іграми. До нього ведуть дві під'їзні дороги, налагоджено сполучення міським транспортом. Його працівники - досвідчений педагогічний, медичний та кваліфікований обслуговуючий персонал.
У таборі працюють гуртки спортивного орієнтування, спортивного туризму, краєзнавства, художньої самодіяльності, спортивні секції з волейболу, футболу, настільного тенісу, шахів, шашок, бадмінтону тощо. Постійно проводяться спортивні змагання, ігри, конкурси. Організовуються купання дітей, походи до заказників Всеукраїнського значення, Волинського лісового селекційно-насінневого центру. Також діти мають можливість здійснити ступеневі та категорійні вело-, пішохідні та водні походи під керівництвом досвідчених інструкторів Центру туризму по Волинській, Рівненській, Львівській Тернопільській та Закарпатській областях, а також по АР Криму.

Кількість учасників табору:
У таборі «Юний турист» проводиться оздоровлення 100 дітей у чотири зміни.

 

Місце розміщення табору:
с.Лище, вул.Джерельна, 2, Луцького району.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < лютого 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28