Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 
Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «табір Сонячний»
Центру туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації
     Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «табір Сонячний» Центру туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації функціонує на дитячій туристичній базі Центру туризму, спорту та екскурсій «табір Сонячний», що знаходиться в с.Гаразджа, Луцького району, в мальовничому лісовому масиві на березі озера. Природні кліматичні умови місцевості, де знаходиться табір, благодійно впливають на гарний відпочинок та оздоровлення дітей.
     Площа земельної ділянки, яку займає табір, складає 8,9 гектара (з них 2 га займає озеро) на якій розташовані стаціонарні капітальні споруди: три одноповерхові спальні корпуси, розраховані на 110 місць, їдальня, корпуси з душовими та умивальними приміщеннями, сучасний медичний пункт, клуб, свій пляж, господарські приміщення.
Діти мешкають у спальних корпусах в 3-4- та 6-місних кімнатах.
Для організації дозвілля дітей є необхідні приміщення, літня естрада, спортивний майданчик, волейбольне, баскетбольне та футбольні поля, навчально-тренувальний полігон зі спортивного туризму та спортивного орієнтування, розроблені тематичні маршрути із краєзнавства «Стежка в природу», проводяться тематичні вечори, дискотеки, огляди з використанням музичної, теле- та відеоапаратури. Табір забезпечений необхідним обладнанням, меблями, посудом, спортивним інвентарем, настільними іграми. До нього веде під'їзна дорога із твердим асфальтованим покриттям, налагоджено сполучення міським транспортом. Його працівники - досвідчений педагогічний, медичний та кваліфікований обслуговуючий персонал.
Оздоровчий профіль комплексу – профілактика та лікування щитовидної залози, загальне оздоровлення. Застосовується антиструменеве лікування, інгаляція, електрофорез, магнітотерапія, УВЧ, тубус-кварц, масаж, фітотерапія. Для виводу радіонуклідів з організму дітей широко застосовується лікувальне харчування (вживання йодованих хліба, солі, молока, мінеральної води «Йоданка» тощо).
У таборі працюють гуртки спортивного орієнтування, спортивного туризму, краєзнавства, художньої самодіяльності, спортивні секції з волейболу, футболу, баскетболу, настільного тенісу, шахів, шашок, бадмінтону тощо. Постійно проводяться спортивні змагання, ігри, конкурси. Організовуються купання дітей, походи до заказників Всеукраїнського значення, Волинського лісового селекційно-насінневого центру. Також діти мають можливість здійснити ступеневі та категорійні вело-, пішохідні та водні походи під керівництвом досвідчених інструкторів Центру туризму по Волинській, Рівненській, Львівській Тернопільській та Закарпатській областях, а також по АР Криму.
 
 
«ЮНИЙ  ТУРИСТ»
Центру туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації
      Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Юний турист» Центру туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації «Юний турист» функціонує на дитячій туристичній базі Центру туризму, спорту та екскурсій «Юний турист», що знаходиться в с.Лище, Луцького району, в мальовничому лісовому масиві. Тут чудові кліматичні умови: чисте повітря, насичене киснем та запахом хвої, захищеність від вітру, природні водоймища. Усе це сприяє ефективному оздоровленню дітей, зміцненню їхньої імунної системи, відновленню сил.
Площа земельної ділянки, яку займає табір, складає 0,71 гектара на якій розташовані стаціонарні капітальні споруди: двохповерховий спальний корпус, розрахований на 20 місць, літні будиночки, розраховані на 30 місць, їдальня і кухня, корпус з душовими та умивальними приміщеннями, господарські приміщення. 
Діти мешкають у спальному корпусі в чотирьохмісних кімнатах зі зручностями на поверсі.
Для організації дозвілля дітей є необхідні приміщення, спортивний майданчик, навчально-тренувальний полігон зі спортивного туризму та спортивного орієнтування, розроблені тематичні маршрути із краєзнавства «Стежка в природу», проводяться тематичні вечори, дискотеки, огляди з використанням музичної, теле- та відеоапаратури. Табір забезпечений необхідним обладнанням, меблями, посудом, спортивним інвентарем, настільними іграми. До нього ведуть дві під'їзні дороги, налагоджено сполучення міським транспортом. Його працівники - досвідчений педагогічний, медичний та кваліфікований обслуговуючий персонал.
У таборі працюють гуртки спортивного орієнтування, спортивного туризму, краєзнавства, художньої самодіяльності, спортивні секції з волейболу, футболу, настільного тенісу, шахів, шашок, бадмінтону тощо. Постійно проводяться спортивні змагання, ігри, конкурси. Організовуються купання дітей, походи до заказників Всеукраїнського значення, Волинського лісового селекційно-насінневого центру. Також діти мають можливість здійснити ступеневі та категорійні вело-, пішохідні та водні походи під керівництвом досвідчених інструкторів Центру туризму по Волинській, Рівненській, Львівській Тернопільській та Закарпатській областях, а також по АР Криму.

Кількість учасників табору:
У таборі «Юний турист» проводиться оздоровлення 100 дітей у чотири зміни.

 

Місце розміщення табору:
с.Лище, вул.Джерельна, 2, Луцького району.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < червня 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 26 27 28 29
30