Рейтинг користувача:  / 30
ГіршийКращий 
T Sonyachnuy 50
яскравий та цікавий відпочинок в мальовничому лісовому масиві на березі озера поблизу м.Луцька (с.Гаразджа, Луцький район). Табір має велику зелену територію загальною площею 9 га (з яких 2 га займає озеро). Територія табору огороджена та цілодобово охороняється.
T Sonyachnuy 40T Sonyachnuy 6

T Sonyachnuy 46T Sonyachnuy     Табір «Сонячний» - чудовий вибір для літніх канікул, розваг та відпочинку. Тут дітей доброзичливо зустріне команда активних, творчих і відповідальних педагогів, вожатих та інструкторів.
 

Розміщення.
   Одночасно табір може прийняти 160 дітей. Діти розміщуються у трьох спальних корпусах, в затишних кімнатах по 3-4 чоловіки та по 6-8 і 15 чоловік. Кімнати обладнані необхідним набором меблів: ліжко, тумбочка, стіл зі стільцями, вішак. Душові та санвузли для дівчаток і хлопчиків на території табору, а також є внутрішні санвузли в двох спальних корпусах.
    T Sonyachnuy 63
T Sonyachnuy 59
T Sonyachnuy 64
Харчування - п’ятиразове: сніданок, обід, полуденок, вечеря та друга вечеря. Щодня в раціоні свіжа випічка, фрукти і овочі, соки, молочні продукти.
T Sonyachnuy 14
  T Sonyachnuy 33
  Медичне обслуговування
       У таборі є медпункт. Оздоровлення та відпочинок дітей проходить під наглядом педіатрів вищої категорії та медсестер зі стажем роботи.

Дозвілля в таборі

       У таборі створені всі умови для творчості, активного відпочинку та заняття спортом. До послуг дітей - ігрові та спортивні майданчики (два футбольних, волейбольне, баскетбольне поля), «Скеледром», «Мотузкове містечко», літня естрада, кімната творчих справ, кімната дозвілля з настільними іграми («Футбол», «Аерохокей», шахи, шашки та інші), спортивний та ігровий інвентар, велосипеди, плавзасоби: водний катамаран, човни, байдарки. Працюють різноманітні секції та гуртки. Кожна дитина зможе проявити свої здібності і талант у будь-якій справі.
T Sonyachnuy 52T Sonyachnuy 39
T Sonyachnuy 5
 T Sonyachnuy 44 T Sonyachnuy 4T Sonyachnuy 2Кожен день насичений цікавими заходами - ігри, конкурси, дискотеки, різноманітні свята, фестивалі, костюмовані вистави, спортивні та інтелектуальні змагання, а ще - купання та активний відпочинок на озері. Крім того, діти мають змогу здійснити цікаві походи та екскурсії.
T Sonyachnuy 18
T Sonyachnuy 10

T Sonyachnuy 3T Sonyachnuy 9 T Sonyachnuy 54T Sonyachnuy 19T Sonyachnuy 25T Sonyachnuy 37T Sonyachnuy 26T Sonyachnuy 27

Video v tabori

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ